GLASS & CERAMICS / Ceramics / Pappersställ 13955147
nr 1395 5147
Pappersställ
1920s, ceramics, Monogramsignerad AS, 34, height: 15 cm,
1920-tal, keramik, Monogramsignerad AS, 34, höjd: 15 cm
SEK 100
Monday May 3 2021
at 18:20:49
2/5 19:19:06
Tilgman Keramik